Agjencia Zhurnal.mk.

Amanda Holden shfaqet me një fustan të prerë joshës, teksa mbërrin në festën e “Global Radio Make Some Noise”

Amanda Holden nuk është një nga ato që i shmangen daljes në ansamble të egra.

Prezantuesja e radios së mëngjesit të “Heart FM” shkoi në Instagram për të treguar pamjen e saj të guximshme në një sërë fotografish, teksa shfaqte një paraqitje të shkurtë të të brendshmeve të saj me një fustan gjysmë të tejdukshëm.

Ajo rrëshqiti në një ansambël seksi me mëngë të gjata dhe zgjodhi që mbyllja e zinxhirit të hapej, për të ndezur dekoltenë e saj të bollshme, shkruan DailyMail.

Prerjet e saj të pazakonta dhe të detajuara, të cilat zbulojnë ijet dhe këmbët, ndërsa tregonin të brendshmet e zeza nëpër veshje.

Më herët gjatë ditës, Amanda doli pa sytjena teksa shfaqi pamjen e saj elegante ndërsa ishte në punë në studiot e “Heart FM”.

Ngjarja “Gala” mbledh para për bamirësinë e “Global’s Make Some Noise” për të ndihmuar fëmijët, të rinjtë dhe familjet e tyre në disavantazh në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar.

Në fillim të këtij muaji Amanda ndërmori shumë sfida rraskapitëse në një përpjekje për të mbledhur para për bamirësinë. 

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky