Agjencia Zhurnal.mk.

Altina Rexhepi dhe Remzie Kuqi janë dy infermieret tjera të arrestuara sot për rastin tronditës në Pejë

Dy infermieret e tjera që janë arrestuar nga Policia për rastin e të rrahjes së të moshuarës në shtëpinë e pleqve në Pejë, përpos Aurona Pelajt, janë Altina Rexhepi dhe Remzie Kuqi.

 

Policia në Pejë e ka konfirmuar se punonjëset e shtëpisë së pleqve “Orenda” janë arrestuar në lidhje me rastin e sulmit fizik ndaj të moshuarës në Pejë, teksa nga Prokuroria kanë bërë të ditur se tri të dyshuarat janë ndaluar për 48 orë.

Related posts

Sot vijnë mbi 500 mijë vaksina Pfizer, donacion nga ShBA-ja

D V

Ish-diplomati britanik: Gjithçka të çon në bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

Lea Muslija

Fabrizi: Dialogu me Kosovën, kyç për pranimin e Serbisë në BE

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More