Agjencia Zhurnal.mk.

Aliu do të japë raport për punën e realizuar në 100 ditët e fundit

Shkup, 14 qershor – Ministri i Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës – Azir Aliu, sot në Qendrën e mediave të Republikës së Maqedonisë së Veriut do të mbajë Konferencë për shtyp, ku do të prezantojë punën e 100 ditëve të kaluara.

Azir Aliu është zgjedhur ministër i Shoqërisë Informatike dhe Administratës më 27 shkurt të këtij viti si anëtar i Aleancës për Shqiptarët pas hyrjes së kësaj partie në Qeveri. 

Related posts

Ali Ahmeti: Bujar Osmani është kandidati i BDI-së për president të Maqedonisë së Veriut

D V

Bytyqi – Smith: Mbretëria e Bashkuar dhe Maqedonia e Veriut kanë marrëdhënie të shkëlqyera ekonomike dhe potencial të madh për zhvillim

D V

Anulohet seanca e Komisionit të Kuvendit për çështje ekonomike për ligjet për projekte strategjike në energjetikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy