Agjencia Zhurnal.mk.

Ali Ahmeti para banorëve të Dollnenit

Shkup, 29 shtator – Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), fushatën për zgjedhjet lokale sonte e vazhdoi në Dollnen, ku prezantoi kandidatin për kryetar të komunës z. Urim Ibeski dhe listën e këshilltarëve.

 

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti para banorëve të Dollnenit theksoi se platforma zgjedhore e partisë së tij ka për bazë Agjendën e blertë e cila garanton jetë më cilësore për të gjithë qytetarët e Dollnenit.

Related posts

Besimi: Mjetet e FMN-së vlejnë besim në politikat e Qeverisë

Z H

Bërns: Duhet më tepër punë në luftën kundër korrupsionit

Redaksia

Prokuroria kundër ri dorëzimit të dëshmive për rastin “Tortura”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More