Agjencia Zhurnal.mk.

Ali Ahmeti në takim me banorët e Çegranit

Gostivar, 25 tetor – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në takim me banorët e Çegranit ka kërkuar shans për vizionin e tyre duke votuar për Nevzat Bejtën me 31 tetor.

 

Ahmeti mes tjerash ka theksuar:

Në takimin me banorët e Çegranit kërkuam mbështetjen e tyre për fitore me 31 tetor, kërkuam shans për vizionin e qartë të zhvillimit që do sjellë agjenda e blertë me mbështetjen qeveritare.

Çegrani meriton më shumë dhe me votën për Nevzat Bejtën më 31 Tetor do të fuqizohet edhe më tepër.

Ta fuqizojmë Gostivarin
Rretho numrin 3!
💚🗳3️⃣✅

Related posts

Kalishti u rreshtua pas Nebi Rexhepit, i pranishëm edhe Agim Nuhiu

D V

GANIU: Rrugën Cvetan Dimov në Jahja Pashë do t’a bëjmë bulevard me 6 korsi

D V

Elezi premton zgjidhje për deponitë e qentë endacakë, kandidatja e PDSH-së në Gostivar takohet me votuesit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More