Agjencia Zhurnal.mk.

Ali Ahmeti: Bashkëqytetarët tanë i përcollëm me nderime të larta shtetërore

Shkup, 3 dhjetor – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ishte sot i pranishëm në aeroportin e Shkupit për t’iu dhënë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve të cilët humbën jetën në aksidentin tragjik në Bulgari.

 

“Sot me nderime të larta shtetërore përcollëm për në banesën e fundit bashkëqytetarët tanë të cilët humbën jetën në aksidentin tragjik në Bullgari”, është shprehur Ahmeti.

“Ndajmë dhimbjen e madhe me gjithë familjarët. Shpirti i tyre u prehtë në paqe”, ka shkruar kryetari i BDI-së në Facebook.

Related posts

Mot me vranësira dhe me reshje lokale të përkohshme shiu

Z.H

Çfarë bashkëpunime përfshihen me dialogun strategjik me SHBA-në?

Z.H

A janë përkeqësuar marrëdhëniet mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë?

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More