Agjencia Zhurnal.mk.

Alemany takohet me agjentin e Marcos Alonso, finalizimi i marrëveshje afër

Barcelona po vazhdon tentimet për transferimin e Marcos Alonso.

Skuadra katalane është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e majtë dhe Marcos Alonso është emri i preferuar.

Sipas raportimeve të fundit nga ‘Sport’, Mateu Alemany, drejtor i Barcës, është takuar me agjentin e Alonso.

Agjenti dhe krerët e Barcës janë pajtuar për një kontratë trivjeçare dhe për një pagë më të vogël sesa që ai fiton te Chelsea.

Mbetet të shihet nëse Barca do të gjej marrëveshjen edhe me ‘Blutë’. 

Related posts

Cristiano Ronaldo u godit me grusht nga ish-bashkëlojtari i tij në miqësoren e ‘çmendur’ ndaj PSG-së

Z.H

Napoli refuzoi ofertën e çmendur të Newcastle për Osimhen, ka në plan ta mbajë atë dhe Kvaratskhelia

D V

Tottenhami dhe Barcelona po dakordohen për detajet e fundit të transferimit të Lenglet

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More