Agjencia Zhurnal.mk.

Aleanca për Shqiptarët: Bisedë me qytetarët nga Xhamia e Larme deri tek Lagjja Qendër

Shkup, 4 tetor – “Bashkë me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët z.Ziadin Selën, Kryetaren e Asamblesë znj. Vjollcë Berishën, zëdhënësin Flakron Bexhetin, nënkryetarë të partisë e nënkryetarë të degës marshuam nga Xhamia e Larme takuam qytetarë, biseduam me ata, shpërndamë fletushka e deri tek Lagjja Qendër.” – ka shkruar Vullnet Murseli në një postim në Facebook bashkangjitur me një video të cilën mund ta ndiqni më poshtë:

 

http://https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fvullnet.murseli%2Fvideos%2F588807765649335%2F&show_text=false&width=560&t=0

Related posts

Regjistrohen 336 raste të reja me Kovid-19, 17 të vdekur dhe 222 pacientë të shëruar

Redaksia

Aksion për pyllëzim të sipërfaqeve të djegura në atarin e fshatit Tenovë

D V

Alternativa anulon kryesinë qendrore për ofertën për Qeverinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More