Agjencia Zhurnal.mk.

Aleanca e Austrisë mobilizohet për të votuar në Strugë kandidatin Idri Istrefi

Shkup, 6 tetor –  Struga mbetet përkushtimi ynë kryesor. Çlirimi nga kthetrat e pushtetit kriminal dhe rikthimi i institucioneve tek qytetarët është motivi i çdo strugani në diasporë njoftojnë nga ASH-Austri.

 

Prej sonte edhe zyrtarisht filluam përgatitjet përfundimtare për 17 Tetorin. Interesimi është i
jashtëzakonshëm. Ta mbarojmë këtë punë që në raundin e parë.
Pastër!-thuhet në njoftimin e Aleancës për Shqiptarët – Dega Austri.

Struga mbetet përkushtimi ynë kryesor. Çlirimi nga kthetrat e pushtetit kriminal dhe rikthimi i institucioneve tek…

Posted by Aleanca për Shqiptarët – Dega Austri on Wednesday, October 6, 2021

Related posts

Gostivari zyrtarisht në rreth të dytë, Taravarit i munguan vetëm 0,31% të votave për fitore

Z H

Bexheti i përgjigjet pyetjes së qytetarit se a ka marrëveshje me BDI?!

Redaksia

Taravari merr mbështetje edhe nga partia turke në Gostivar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More