Agjencia Zhurnal.mk.

“Alarmohet” Vatikani, Papa Françesku kërcënohet me tre plumba

Kërcënohet Papa Françesku. Mediat italiane shkruajnë se një zarf me tre plumba është dërguar në Vatikan.

 

Pakoja kishte ardhur nga Franca dhe ishte ndaluar nga stafi para se të mbërrinte te Papa.

Nga autoritetet italiane janë nisur hetimet dhe dyshohet se ngjarja ka lidhje me operacionet bankare dhe korrupsionin.

Related posts

Parashikime më të mira për ekonominë globale më 2022

D V

Eksporti i automjeteve, rekord në gjashtëmujorin e parë

Redaksia

Joe Biden: Jemi më afër se kurrë të shpallim pavarësinë nga virusi

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More