Agjencia Zhurnal.mk.

Al-Khelaifi flet për Mbappen dhe Ronaldon: Pozicioni i klubit është i qartë, nuk e ndryshojmë – CR7 kurrë nuk ishte objektiv i yni

Nasser Al-Khelaifi ka folur për Kylian Mbapen dhe ofertat që kanë ardhur nga Real Madridi.

 

Presidenti i PSG foli për L’Equipe në Stamboll pasi përfundoi shorti i fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

“Pozicioni i klubit është i qartë, asgjë nuk ka ndryshuar, gjithçka mbetet e njëjtë, ne nuk do ta ndryshojmë apo përsërisim”, ka thënë kreu i Parisit SG.

Në orët e fundit, Real Madrid ka dërguar ofertën përfundimtare për sulmuesin (170 + 10 milionë euro) , dhe tani topi është kthyer në fushën e PSG-së.

Al-Khelaifi u pyet gjithashtu për të ardhmen e Cristiano Ronaldos, i cili po kërkon largimin nga Juventusi, ndërsa u supozua edhe kalimi te PSG.

“Ne kurrë nuk e kishim ndërmend të nënshkruanim me të”, ka thënë shkurt ai.

PSG është në grupe me Manchester Cityn, RB Leipzig dhe Club Brugge.

Related posts

Zidane te Manchester United, shkak për mos arritjen e marrëveshjes është gruaja e trajnerit francez

D V

Laporta iu drejtohet tifozëve të Barcelonës pas humbjes së turpshme ndaj Bayern Munich

D V

Mësohen ngjyrat e fanellave me të cilat do të luajnë Anglia dhe Italia në finalen e Euro 2020

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More