Agjencia Zhurnal.mk.

Aktorja Caprice Bourret: Seksi është vetëm 10 minuta të jetës suaj! Ju nuk mund t’i thoni burrit tuaj se jeni të lodhur ose keni dhimbje koke!

Aktorja dhe manekinia amerikane befasoi me këtë deklaratë…

 

Caprice Bourret, 49 vjeç, një yll televiziv, aktore dhe modele amerikane, zbuloi për mediat se sekreti i marrëdhënies së saj të suksesshme me biznesmenin 55-vjeçar, Ty Comfort, është se ata janë “si lepuj” në dhomë.

Ajo ka dhënë një intervistë për revistën OK! Ajo gjithashtu ka porositur gratë e martuara të mos i thonë kurrë jo seksit me burrat e tyre, transmeton Telegrafi.

“Janë vetëm 10 minuta nga jeta juaj. Nuk mund të thuash “jam e lodhur ose “kam dhimbje koke” – jo”, thotë ajo.

Capris dhe Ty janë në një lidhje për një dekadë të tërë, ata u martuan dy vjet më parë dhe kanë dy fëmijë së bashku.

– Gra, këshilla ime është kjo: nëse nuk jeni në humor për seks, sepse keni pasur një ditë të lodhshme, janë vetëm dhjetë minuta të jetës tuaj. Ose ‘15’, thotë Capris.

Kjo bukuroshe pohon gjithashtu se seksi duhet të jetë i rregullt në mënyrë që “kurrë pluhur të mos bjerë mbi të”.

“Duhet të mirëmbash jetën seksuale. Nëse mund të largohesh mendërisht nga një ditë e vështirë dhe të shijosh dhomën e gjumit, është e një gjë e mrekullueshme. Kjo është mënyra më e mirë për të hequr qafe stresin, “thotë Capris, duke shtuar se ajo dhe burri i saj janë” si lepuj “në dhomën e gjumit.

Related posts

Aktorja Kate Beckinsale dërgohet me urgjencë në spital në Las Vegas

D V

Sarah flet për raportet që ka me familjen e Dj Pm

Lea Muslija

Çfarë do të ndodhë me fronin e Elizabeth? Mbreti Charles bën ndryshimin e madh në Pallatin Mbretëror

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More