Agjencia Zhurnal.mk.

Aksion policor në Shkup, ndalohen disa persona

Policia nga SPB-Shkupi në bashkëpunim me njësinë speciale “Tigrat” gjatë ditës së sotme kanë ndërmarrë aksion të gjerë në rrethinën e Shkupi, njofton “Kanal5”.

Siç theksojnë nga atje në operacion janë ndaluar disa kriminelë të dyshuar për krime të rënda, ndërsa në shtëpitë e tyre janë gjetur armë, municione, dronë dhe sende të tjera që lidhen me krimet e kryera.

Nga MPB konfirmojnë se ka pasur një veprim të tillë, ndërsa për nesër do të njoftojnë detaje të tjera.

Related posts

Hidhet granatë në shtëpinë e kandidatit për këshilltar në Shkup, Bajram (Foto)

Redaksia

Dogana serbe ndaloi kontrabandim të arit nga një shtetas i Maqedonisë

Z.H

Gjakovë, nëna paraqitet në polici me dy vajzat e mitura: I përdhunoi babai

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More