Agjencia Zhurnal.mk.

Aksion policor në fshatin Straçincë të Shkupit, gjendet armatim

Shkup, 4 tetor – Një pushkë, dy revole dhe tre plumba janë gjetur në aksionin policor të Policisë së Shkupit në fahatin Straçincë të Shkupit.

 

MPB njofton se aksioni është kryer sot në shtëpinë e 39 vjeçarit me iniciale A.S., transmeton Zhurnal.
Policia e ka arrestuar 39 vjeçarin dhe ka ngritur padi ndaj tij nën akuzën deri te prokuroria kompetente.

Related posts

Lulzim Aliu zgjidhet Shef i Shtabit Qendror Zgjedhor nga Alternativa

N E

VMRO-DPMNE: Skandal i madh që punonjës të ASK-së të zhvasin biznesmenë

D V

Ia vënë flakën livadheve por digjet edhe një shtëpi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More