Agjencia Zhurnal.mk.

Aksidentohet Mozzik, i rrokulliset vetura

Reperit njohur Mozzik, shëtitja e tij në mal nuk i shkoi edhe aq mirë.

Ai pësoi një aksident por që fatmirësisht pa lëndime.

Mozzik në rrjetet sociale ka publikuar foto dhe video nga aksidenti ku ka bërë apel për kujdes edhe në rrugët në mal.

Related posts

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

D V

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

D V

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

D V