Agjencia Zhurnal.mk.

Aksidentohen tre automjete në rrugën Shtip – Dellçevë

Tre persona janë lënduar nga të cilët njëri më rëndë në një aksident rrugor mbrëmë në ora 23:55 në magjistralen  Shtip – Dellçevë, mes tre automjeteve të udhëtarëve “golf” me targa të Koçanit, të drejtuar nga M.M. (34) nga fshati Obleshevë, “tiguan” me targa të Koçanit, të drejtuar nga K.J.(27) nga f. Mojanci dhe “audi A4” me targa të Vinicës, të drejtuar nga B.Gj.(34) nga Vinica.

 

“Në aksident, lëndime të rënda trupore ka marrë shoferi i automjetit të udhëtarëve “Golf” M.M, ndërsa bashkudhëtarët automjetin “Tiguan” S.J.(51) dhe ZH.J.(47), të dy nga f.Mojanci kanë marrë lëndime të lehta trupore, të konstatuara nga mjeku në Spitalin e përgjithshëm-Koçan”, theksojnë nga MPB-ja.

Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga SPB Koçan.

Related posts

Paraburgim për të dyshuarën për vrasjen në Veles

D V

Zbulohet një objekt për kultivimin e bimëve narkotike me llamba në Krujë, arrestohen 4 persona

D V

Gjendet një person i vdekur në Kërçovë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More