Agjencia Zhurnal.mk.

Aksidenti me disa të plagosur në Laç/ Ndërron jetë në spital 16-vjeçari

Një 16-vjeçar ka humbur jetën në spital 15 ditë pas aksidentit të rëndë që ndodhi në rrugën e Patokut në Kurbin.

 

Flavio Mankollari i cili ishte nxënës ekselent i vitit të dytë në gjimnazin “Qemal Stafa” mbeti i plagosur në këtë aksident bashkë me 4 persona të tjerë, por nuk mundi t’ia dalë për shkak të plagëve të marra në disa pjesë të trupit.

Në këtë aksident u përplasen kokë më kokë dy automjete dhe goditja ishte mjaft e fortë, ndërsa sipas informacioneve, një parakalim i gabuar është bërë shkak për aksidentin.

Related posts

Manastirliu: Vaksinim edhe në universitete e konvikte

N E

Borë dhe ngrica në Shqipëri, Autoriteti Rrugor u bën thirrje shoferëve për kujdes

D V

Plagoset me thikë kryetari i bashkisë së Divjakës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More