Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident zinxhiror në qendër të Shkupit, përfshihen pesë makina

Shkup, 26 Shtator – Pesë vetura janë përplasur në rrugën “11 Tetori” në qendër të Shkupit.

 

Aksidenti zinxhiror ka ndodhur pasi ishte ndezur drita jeshile në semafor në kryqëzim.

U dëgjuan 4 goditje të forta dhe u ngrit pluhur i bardhë për shkak të airbags. Por fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Pritet që në vendin e ngjarjes të arrijë policia dhe të jep detaje për aksidentin.

Related posts

Llukareveska: TVSH-ja ime nuk ndërpritet, do të vazhdojë

Z.H

Moti sot me diell dhe erë të lehtë

Z.H

Goran Bllagoev: Lajmet e rrejshme pengojnë marrëdhëniet bullgaro-maqedonase

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More