Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 20:00 në rrugën Tirana të Prizrenit.

 

Një veturë me tabela të huaja, Golf VI është vetaksidentuar duke goditur një shtyllë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka nis tashmë hetimet rreth vetaksidentit.

Ndërkohë, ky ishte aksidenti i dyte brenda disa orëve në qytetin e Prizrenit.

Gjatë mesditës, para bustit të Gjergj Kastrioti-Skënderbeu mes një Audi dhe Mercedesi.

Vlen të theksohet se pos dëmeve materiale, asnjë person nuk ka pësuar lëndime trupore.

Related posts

I gjendet kokaina gati për shitje në makinë, arrestohet 35-vjeçari në Pogradec

N E

Qëlloi me armë në tokë pas sherrit me rojen security, arrestohet polici në Tiranë, në kërkim vëllai i tij (Emrat)

Redaksia

Arrestohet personi që ishte arratisur dje nga paraburgimi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More