Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident tek ura e Sarajit

Shkup, 10 Dhjetor – Një aksident trafiku ka ndodhur pak para në hyrje të Sarajit. Dy vetura janë aksidentuar dhe kanë bllokuar rrugën tek ura e Vardarit në hyrje të Sarajit.

Nuk dihet a ka të lënduar, por policia ka arritur në vendin e ngjarjes.

Related posts

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

Azir Aliu: Në numra të deputetëve ne jemi barazi! 13 të VLEN, 15 të BDI-së (VIDEO)

Redaksia

Dimitrievski: ZNAM është opsioni i tretë në bllokun politik maqedonas

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky