Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident te tuneli në Shkup, pak minuta larg kufirit me Kosovën

Shkup, 1 Nëntor – Një aksident ku janë përfshirë shumë vetura ka ndodhur para pak kohësh tek tuneli në Shkup vetëm pak minuta larg kufirit me Republikën e Kosovës.

 

Sipas imazheve të cilat janë siguruar nga rrjetet sociale duket qartë së në këtë aksident janë të përfshira disa vetura, ndërsa për momentin komunikacioni në këtë drejtim është i kufizuar kurse në vendngjarje ndodhen policia dhe ambulancat.

Related posts

Carovska: Të rinjtë përmes lidhjes së miqësisë e përafrojnë Ballkanin Perëndimor drejt familjes evropiane

Z.H

A do të arrijnë 18,000 denarë t’i bindin të rinjtë të kthehen në vendlindje?

Z.H

Bexheti në takim me drejtorin e Qendrës për zhvillimin e Rajonit Planifikues

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More