Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident të tillë me siguri nuk keni parë: Kur vetura “fluturon” nga një rrugë në një tjetër në Kaliforni

Pamjet nga një kamerë veture kanë kapur momentin kur një makinë “erdhi duke fluturuar” nga një autostradë në Kaliforni javën e kaluar dhe “aterroi” në një rrugë më poshtë.

 

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, makina ishte përfshirë nga flakët ndërsa fluturonte Yuba City, Kaliforni.

Ndërkohë, drejtuesi i automjetit që kapi pamjet ishte në gjendje të ndalet në kohë për të shmangur goditjen me makinën përballë.

Makina ra disa herë para se të ngecte në një pozicion me “kokë poshtë” derisa familja në automjet mund të dëgjohet duke thirrur policinë pasi ka parë ngjarjen.

Shoferi, i cili ishte një grua, mbijetoi, sipas CBS Sacramento.

Gjatë një interviste, një individ i cili kapi aksidentin në kamerat e vëzhgimit aty pranë tha se shoferi humbi një kthesë të vështirë dhe vazhdoi drejt, duke përfunduar aty ku përfundoi. 

Related posts

Fotografitë që thuhet se vijnë nga fabrika zbulojnë pamjen e Ferrari Purosangue

D V

Si të drejtoni prizat e ajrit të kondicionuar në mënyrë që të ftohet më mirë vetura?

Lea Muslija

Kur janë të rrezikshme erërat që fryjnë drejt automjetit dhe si ndikojnë te vetura?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More