Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në Tetovë, lëndohet një person

SPB Tetovë njofton se dje ka ndodhur një aksident në aksident në rrugën rajonale Tetovë-Çellopek ku një veturë ka dalë nga rruga, me çka ka mbetur i lënduar një 25-vjeçar

“Mbrëmë (14-dhjetor) në ora 01.00 në SPB Tetovë, është raportuar se në rrugën rajonale Tetovë-Vollkovi, në Çelopek të Tetovës, vetura “Volkswagen Lupo” me
targa të Gostivarit e drejtuar nga 25-vjeçari D.J. nga ky fshat ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Në aksident shoferi D.J. ka pësuar lëndime të rënda trupore të cilat janë konfirmuar në Spitalin Klinik të Tetovës, ku është dërguar për ndihmë mjekësore”, thonë nga SPB Tetovë.

Nga atje thonë  se një ekip nga SPB- Tetovë ka kryer kontroll në vendin e ngjarjes.

Related posts

E rrahën të bijën, prindërve nga Shkupi u merret e drejta për përkujdesje

Xh M

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Shkup, nuk ka dokumente identifikimi

Xh M

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy