Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në rrugën Veles-Shtip, lëndohet një 36-vjeçar

MPB njofton se dje ka ndodhur një aksident në rrugën Veles-Shtip, në të cilën një motoçikletë ka goditur delet.

“Me datë 08.10.2023 në ora 16.30 në Stacionin Policor Sveti Nikollë është raportuar se në rrugën kryesore Veles-Shtip, në kryqëzim për fshatin Karatmanovë, motoçikleta “Suzuki” me targa të Sveti Nikollë e drejtuar nga D.A.(36) fshati Erxhelia, Sveti Nikollë, ka goditur një tufë delesh duke kaluar rrugën dhe është rrëzuar.

Në aksident lëndime të rënda ka pësuar motoçiklisti, të cilat janë konfirmuar në Spitalin e Përgjithshëm Veles. Në vendin e ngjarje inspektim kanë bërë policia e Sveti Nikollës”, njoftojnë nga MPB.

Related posts

Përleshje me armë në Çair, ka të arrestuar e të lënduar

Xh M

Bastisje në Shtip, gjendet drogë – arrestohen dy persona

D V

Arrestohen dy vjedhës në Prilep, kapen në flagrancë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy