Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në rrugën Shkup-Kumanovë, ka të lënduar

Një aksident i rëndë në komunikacion ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen Shkup – Kumanovë, njofton “Alsat”.

 

Sipas njoftimeve, në aksident kanë mbetur të lënduar tre persona, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet tashmë në vendngjarje dhe po hetohen shkaqet e aksidentit.

Related posts

Vdes një 51-vjeçar në Suharekë, gjendet i varur në litar – Policia jep detaje

D V

Shpërthen goma e kamionit, ndërron jetë punonjësi i gomisterisë në Durrës

N E

Grabiti bastore, arrestohet një 21-vjeçar nga Shkupi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More