Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në Mavrovë, lëndohet një person

Të dielën në orën 13:40 në rrugën e qarkore përreth liqenit të Mavrovës, në Mavrovë, ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin është lënduar një person.

Aksidenti ka ndodhur mes një veturë “Matiz” me targa regjistrimi të Shkupit e drejtuar nga 25-vjeçari A.N. nga Shkupi dhe një motor “Kavasaki” gjithashtu me targa të Shkupit, e drejtuar nga personi F.S. nga Shkupi.

Në aksident, motoristi F.S. ka pësuar lëndime të rënda trupore të konstatuara në Spitalin e qytetit “8-shtatori” në Shkup, ku u transferua për të ofruar ndihmë mjekësore. Në vendin e aksidentit, inspektimin e ka kryer një ekip nga SPB-Tetovë.

Related posts

Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës

D V

Një person e ka humbur jetën në zjarrin në një banesë në Hrom

D V

Zbardhet grabitja në Tetovë, arrestohet një person nga Gostivari

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!