Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në Kozle, vdes një i mitur me motoçikletë

Shkup, 6 dhjetor – Mbrëmë në ora 20 e 47 minuta është paraqitur një aksident në Kozëe të Shkupit mes dy veturave dhe një skuteri. Aksidenti ka ndodhur mes veturave “Citroen” i drejtuar nga K.Gj (37) nga Shkupi, vetura “Mini Cooper” me targa të Shkupit i drejtuar nga P.Zh (53) nga Shkupi dhe një motoçikletë “Honda” me targa të Shkupit, i drejtuar nga një i mitur, informon Zhurnal.

Sipas infromatave, nga lëndimet e pësuara, në vendngjarje ka vdekur i mituri me motoçikletë. Trupi i të ndjerit është dërguar në autopsi./Zhurnal.mk

Related posts

Autori më qëlloi me automatik, e njoh, është vendali! Flet 47-vjeçari që u plagos

D V

Arrestohet një 33-vjeçar në Parkun e Qytetit të Shkupit

Xh M

Ngacmonte vajzat përmes rrjeteve sociale – arrestohet i dyshuari në Junik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More