Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në Korçë/ Makina përplaset me furgonin, plagosen 3 persona

Një aksident automobilistik është shënuar para pak minutash në Sovjan.

 

Mësohet se një makinë është përplasur me një furgon, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur menjëhrë në vendngjarje, ndërsa nuk dihen më shumë detajet rreth aksidentit.

Related posts

Ministri austriak: Hapja e bisedimeve me Shqipërinë domosdoshmëri, shpesoj të ndodhë në dhjetor

D V

Dita Botërore e Zemrës/ Manastirliu: Është rritur ndërgjegjësimi për kryerjen e kontrollit bazë mjekësor

D V

Arrestimi i Lefter Kokës/ LSI dorëzon në SPAK materiale shtesë për aferën e inceneratorëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More