Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në autostradën Shkup – Kumanovë, vetura përplas dy lopë

Kumanovë, 12 Dhjetor – Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Shkup – Kumanovë, ku një automjet ka goditur dy lopë që siç duket kanë kaluar gardhin mbrojtës dhe kanë hyrë në autostradë.

Nuk ka informacione për gjendjen e pasagjerëve apo shoferit të automjetit, por komunikacioni për momentin është i bllokuar në këtë pjesë të autostradës.

Related posts

Aksident i rëndë në fshatin Kamjan, një i vdekur i moshës 18 vjeçare dhe një i lënduar

Xh M

Musliu: S’ka më kohë! Kuvendi duhet të angazhohet në votimin e ndryshimeve kushtetuese

Xh M

UEJL, mbledhje përkujtimore me rastin e ndarjes nga jeta Prof. Nazmi Maliqi

Xh M