Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident në aksin Korçë- Pogradec

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mbrëmbrej në aksin Korçë-Pogradec.

 

Noa.al informohet se aksidenti ndodhi në afërsi të Veshtemisë.

Dy mjete janë përplasur mes tyre e për pasojë ka mbetur e plagosur një grua.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia që kreu veprimet proceduriale.

E lënduara u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Related posts

Rama: 150 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes në 3 vite

D V

Merkel: Bashkpunimet rajonale kanë mbështetjen e BE-së dhe Gjermanisë

N E

Vizita/ DW: Harmoni e plotë mes Olaf Scholzit dhe Edi Ramës në Berlin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More