Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident mes veturës së policisë dhe kamionit në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë, mes një kamioni dhe një veture të Policisë së Kosovës.

 

Në fotografitë e dërguara nga lexues të Telegrafit, shihet se aksidenti ka ndodhur pra objektit të Komunës së Prishtinës.

Nuk raportohet për persona të lënduar.

Lajmi në përditësim…

Related posts

Shkup: 186 gjoba për shoferët, 40 për tejkalim të shpejtësisë

D V

Vdesin nga COVID-19 nënë e bir nga Zhegra e Gjilanit

D V

Zoran Milevski është në mesin e të lënduarve në aksidentin në rrugën Kërçovë – Gostivar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More