Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident me vdekje në Kuçovë, automjeti përplas të moshuarin

Një aksident me vdekje është regjistruar në Kuçovë. Një automjet ka aksidentuar një 69-vjeçar që lëvizte me biçikletë. Ky i fundit ka ndërruar jetë në spital, duke mos iu mbijetuar plagëve të marra.

Me drejtuesin e automjetit po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related posts

A u depozitua ari në Zvicër, në emër të Enver Hoxhës? Çfarë thotë dëshmitari okular

Xh M

Lëvizja e Berishës me Argitën, është një “lëvizje bosh”

Xh M

I’u gjetën fara narkotike, arrestohet 18-vjeçari në Shkodër

Xh M