Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident me vdekje në Korçë, motori përplaset me makinën

Një aksident me vdekje ka ndodhur në afërsi të fshatit Kamenicë në Korçë.

 

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se viktima ka qenë duke drejtuar një mjet motorik dhe është përplasur me një mjet.

Trupi pritet të dërgohet në morgun e Korçës.

Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

Related posts

Zgjedhjet vendore, Rama mbledh nesër kryetarët e bashkive

Xh M

Tabaku: Taksat përbëjnë 60% të çmimit të naftës në Shqipëri

D V

Ndërtimi i Aeroportit të Vlorës, mbërrijnë materialet, priten me bori nga banorët

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More