Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident masiv në Tiranë, përmbyset një makinë

Një aksident masiv ka ndodhur këtë mbrëmje pranë zonës së Astirit në Tiranës.

Siç duket dhe në foto ka pasur një përplasje mes disa mjeteve mes tyre dhe një taksi.

Automjetet kanë vetëm dëme materiale, ndërsa njëra prej makinave është përmbysur.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar ambulanca, por nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Nga ana e Policisë nuk ka ende një njoftim në lidhje me ngjarjen në fjalë.

Related posts

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

30 milionë euro të kursyera nga Amnistia Penale në Shqipëri, Manja: 780 të dënuar lënë qelitë

D V

Basha: Protestat me Metën në krye është autogol për opozitën, nxiti djegien e mandateve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky