Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident i rëndë në Kukës/ Shkatërrohet makina pas përplasjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona.

Në aksident janë përfshirë dy makina tip “Golf”, dhe të plagosur kanë mbetur 4 anëtarët e një familjeje, një çift me dy fëmijët. Makina që shkaktoi aksidentin është larguar menjëherë nga vendngjarja, ndërsa kalimtarët kanë lajmëruar ambulancën.

Fëmijët dhe e nëna janë transportuar në spitalin e Kukësit, ndërsa policia po kryen hetimet e nevojshme në vendin e ngjarjes. Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë  shpejtësia dhe manovrimi i gabuar i njërës prej makinave.

Related posts

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda: Pse duhet urgjentisht amnistia penale

Xh M

Partia Socialiste tërheq amnistinë nga votimi – Opozita: U dështoi pazari

Xh M

Manastirliu në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja: Tre laboratorë të rinj dhe platformë interaktive për punësimin e studentëve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy