Agjencia Zhurnal.mk.

Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë, 4 të lënduar

Shkup, 17 Shtator – Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën Shkup – Tetovë ku kanë mbetur 4 të lënduar.

 

Siç mësohet, aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Grupçin mes një kamioni dhe një veture.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe ka bllokuar rrugën.

Related posts

Pas rastit të Ëmblës, paralajmërohet shoqatë për persona me Down Syndrome që do të mbajë emrin e saj

D V

ASH Koalicionin LSDM-BDI votoi kundër propozimeve tona për rritjen e pagave në arsim

Redaksia

U refuzua ankesa e gjykatëses Sofija Laliçiq në vendimin për shkarkimin e saj

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More