Agjencia Zhurnal.mk.

‘Akoma më rreh zemra për të’, Graniti flet për ish-të dashurën, si reagon Fifi

Graniti ka zgjedhur të tregojë për Fifin dhe Ilirin historinë e tij të dashurisë me një vajzë nga Peja që sot e kësaj dite vazhdon ta dashurojë.

 

“Kam bashkëjetuar me një vajzë nga Peja. U shpenzuam shumë me njëri- tjetrin pasi rrinim gjithë ditën bashkë. Erdhi një moment që gjithçka u bë toksike. Ama ka qenë diçka shumë e fortë”, tha Graniti.

Graniti shtoi se edhe ajo ka qëne shumë xheloze, dhe një nga shkaqet e një debati mes tyre ka qenë edhe hyrja e Granitit në “Big Brother”.

Konkurrenti tregoi se ka qenë e vetmja vajzë që ka dashuruar vërtet.

Ndërsa Fifi teksa e dëgjonte tregoi se vajzat nga Peja janë më të bukurat e Kosovës.

Related posts

Këngët e Rita Orës ngjiten lart në top-listat australiane që pas pjesëmarrjes së saj në “The Voice Australia” si anëtare e jurisë

D V

Pa reçipeta dhe me dekoltenë e hapur, Rita Ora rrëmben vëmendjen me dukjen provokuese në Los Angeles

D V

Luana Bajrami – aktorja shqiptare me rol në filmin që fitoi çmimin kryesor në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More