Agjencia Zhurnal.mk.

Ajo vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por filmoi pronarin: Ai hyri në dhomën e gjumit dhe nuhati veshjet e saj

Mësuesja Tisha McLeod jeton në një apartament me qira ku vendosi të vendoste kamera vëzhgimi në mënyrë që të mund të shihte se çfarë po bënin macet e saj kur ajo nuk ishte aty dhe kështu ajo do të kishte prova nëse dikush hynte në banesën e saj. Megjithatë, ajo filmoi pronarin duke u futur në dhomën e saj të gjumit.

 

Në heshtje, ajo vendosi një aparat fotografik në dhomën e ndenjes dhe tjetrin në dhomën e gjumit. Kur ajo shqyrtoi pamjet, ajo kishte diçka për të parë. Gjegjësisht, pronari i saj hyri fshehurazi në apartament, edhe pse ai e di që asaj nuk i pëlqen, shkoi në dhomën e gjumit dhe tmerroi shumë me lëvizjen e tij – ai nuhasi shtratin e saj.

Ai vendosi jastëkun dhe batanijen përsëri në vend, u drejtua për në dalje dhe pikërisht në atë moment, erdhi një mik i qiramarrësit 24-vjeçar me të cilin ajo ra dakord të kujdeset për macet ndërsa ajo ishte zhdukur.

Pronari i banesës i tha një mikeshë të befasuar se ai kishte ardhur për të kontrolluar macet dhe për t’i ushqyer ato – duke mos ditur që ishte detyra e saj.

McLeod postoi videon në TikTok dhe zbuloi se ajo e raportoi rastin në polici. Ajo gjithashtu theksoi se do të largohet në rastin e parë sepse nuk është hera e parë që pronari ndalet ndërsa ajo është larg. /Telegrafi/

Let’s just say, I’ll be moving and getting out of my lease! Like for part 2! ##creepy ##landlordsfromhell ##pt1 ##foryoupage ##canada????????????????♬ Oh No – Kreepahttps://www.tiktok.com/embed/v2/6980777946365693189?lang=en-US

Related posts

Shitet për 6.88 milionë euro qilimi i shekullit XVI-të

D V

Do adoptonte qen të ri, gruaja nga SHBA-të gjen qenin që i kishte humbur prej dy vitesh

D V

Mos i përsërisni më! Këto veprime të përditshme lëndojnë fëmijët pa e kuptuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More