Agjencia Zhurnal.mk.

Ajo është pothuajse tërësisht origjinale: Shitet Opel Kadett GSi, një makinë sportive legjendare nga fundi i viteve 1980

Besojeni ose jo, por Kadett tashmë ka hyrë në segmentin e Oldtimer-ëve për nga mosha, dhe mes tyre një model mund të jetë një produkt shumë i kërkuar.

 

Për më të rinjtë, për të cilët Opel nuk është më në listën e markave më interesante, ua kujtojmë se ish-gjiganti nga Rüsselsheim ka një histori të pasur plot me modele interesante.

Dhe në këtë rast bëhet fjalë për një Opel Kadett GSI nga viti 1990, i dorëzuar në Holandë, një edicion special i GSI me disa opsione shumë të dëshirueshme.

Për shembull, kjo makinë është e pajisur me pjesët e brendshme Recaro të veshur me lëkurë.

Classic Opels are experiencing a true renaissance. Rare models and versions are especially popular. Such as this Opel…

Posted by Gallery Aaldering on Wednesday, November 10, 2021

Është e qartë se nuk ju duhej të mungonte asgjë në këtë Opel të shpejtë luksoz.

Kjo veturë thuhet se është në gjendje shumë të mirë dhe ka vetëm 150.695 kilometra në orën e kilometrave.

Ajo është pothuajse tërësisht origjinale me vetëm disa detaje të reja, dhe ofrohet me çmim prej 12950 euro. 

Related posts

A mund të jetë Dacia më e shpejtë se Audi?

D V

Kjo është kositësja më e shpejtë në botë

D V

Bentley në përqafimin e fortë të Audi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More