Agjencia Zhurnal.mk.

Air Albania nis fluturimet nga Kukësi më 15 korrik

Kompania ajrore kombëtare “Air Albania”, ka njoftuar se në datë 15 korrik linja nis fluturimet nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit “Zayed”, Flatrat e Veriut.

 

Sipas njoftimit, destinacionet e para që do të nisin udhëtimet nga ky aeroport janë Zyrihu dhe Stambolli duke filluar nga 1 euro + taksat.

Çmimet e publikuara nga linja ajrore janë si më poshtë: Kukës – Zyrih 12 EUR Zyrih – Kukës 28.66 EUR Kukës – Stamboll 12 EUR Stamboll – Kukës 23 EUR

Related posts

Kuvendi i Shqipërisë me 85 vota “pro” miratoi sot ndryshimet në buxhetin e vitit 2021

N E

Përjashtimi i Berishës nga grupi i PD-së, ambasada amerikane: Vendimi i Bashës meriton respekt

D V

Breshëri plumbash në Tiranë, vriten dy persona brenda veturës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More