Agjencia Zhurnal.mk.

Ahmeti shpall fitore në këto komuna

Tetovë, 17 tetor – Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti tha se BDI-ja shpall fitore në këto komuna. “Në Likovë kanë rezultat të thellë, në Saraj, Pllasnicë. BDI udhëheq në Tetovë, Çair, Kërçovë, Strugë, në Zhelinë, Tearcë, Bogovinë, Haraçinë, Dollnen”, deklaroi Ahmeti.

 

Ahmeti u shpreh se në Dibër Çashkë e Vrapçisht do të jenë në rreth të dytë, ndërkohë për Gostivarin u shpreh se kanë rritur qind për qind votat në këtë proces zgjedhor, por se akoma nuk kanë rezultate përfundimtare.

Related posts

RMV dhe Shqipëria përfshihen në projektin francez për mbrojtjen e bërthamave të vjetra urbane

Z H

Aleanca për Shqiptarët: Po bien kambanat nga SHBA, po konfirmohen vlerësimet tona për korrupsionin

R Zh

Në lagjen Bardhi të Bllacës do të ndërtohet “shkollë-barakë”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More