Agjencia Zhurnal.mk.

Ahmeti: Qytetarët bëjnë mirë të votojnë Shilegovin për kryetar të Shkupit (VIDEO)

Shkup, 28 tetor – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sonte në emisionin ClickPlus në TV21 u ka bërë thirrje qytetarëve që të votojnë z. Petre Shilegov për kryetar të qytetit të Shkupit.

 

Sipas Ahmetit, kryetari aktual i Shkupit ka punuar për të dyja anët e kryeqytetit, me një balans të mirë dhe për këtë shkak meriton të përkrahet të dielën që të vazhdojë projektet që ai ka filluar.

Sipas Ahmetit, një nga gjërat e mëdha dhe shumë kapitale të Shilegovit është edhe vendimi për të ndërtuar bulevardin Hasan Prishtina, bulevard ky që është një krenari kombëtare për të gjithë shqiptarët kur dihet se për ku shpie ai aks rrugor.

Fjalimi i Fatmir Limanit! Flet Ali Ahmeti

Fjalimi i Fatmir Limanit! Flet Ali Ahmeti

Posted by TV21 on Thursday, October 28, 2021

Related posts

Ganiu: 50% e të punësuarve në Çair janë gra

D V

Mickoski: Zgjedhjet lokale janë shansi i fundit për ndryshime dhe një të nesërme më të mirë

D V

Bexheti: Gasifikimi i Tetovës një projekt gjigant që do e realizojmë për qytetin tonë (VIDEO)

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More