Agjencia Zhurnal.mk.

Ahmeti: Prej 76% të votave të numëruara në Tetovë, BDI ka 7.706 vota, Besa ka 8.341 vota 

Tetovë, 20 gusht – Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti tha në zgjedhjet për këshilltarë në komunën e Tetovës ka pasur dalje të ulët, përcjell TV21.

“Mospjesmarrja është shumë e lartë në këto zgjedhje, për fat të keq edhe në kohë jo të duhur, por kjo është demokracia dhe ne e kemi respektuar”, deklaroi Ahmeti.

Kreu i integristëve tha se nga 76 për qind të votave të numëruara prin Besa, e ndjekur nga BDI.

Related posts

Kontesti Shkup Sofje në agjendën e lartë të Sllovenisë

Z.H

Moti sot me diell me temperatura deri 16 gradë

Z.H

ASH: Gjendja lidhur me furnizimin me energjinë elektrike në vend është më se kritike dhe alarmante

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More