Agjencia Zhurnal.mk.

Agron Beqiri transferohet te Rahoveci

Futbollisti 28-vjeçar është larguar nga skuadra e Onixit në Ligën e Parë për t’u transferuar në rang te njëjtë garash, te Rahoveci.

Ndërmjetësimi i këtij transferi është kryer nga Ermal Mulolli.

Beqiri që aktivizohet si qendër-mbrojtës më parë ka luajtur edhe te 2 Korriku dhe Vëllaznimi.

Rahoveci në edicionin e ri në Ligën e Parë synon që ta bëjë një skuadër cilësor në mënyrë që të paraqitet sa më mirë në këtë rang garash.

Kjo skuadër pritet që edhe në ditët në vijim të përforcohet me futbollistë të tjerë.

Related posts

Ndryshon vendimi i Komisionit Disiplinor, tani Dellova dënohet me dy ndeshje moslojë

Redaksia

Konferencë „Skill4FutureWeek”: Rruga drejtë ndryshimeve transformuese

Z.H

Dashtevski: Zgjedhjet e nesërme presim të kalojnë mirë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More