Agjencia Zhurnal.mk.

Agon Llugiqi largohet nga Arbëria dhe prezantohet tek Onix

Pas disa ndeshjeve të mira në Superligën e Kosovës, Llugiqi kishte marrë shumë oferta, kryesisht nga Liga e Parë.

Megjithatë garën për anësorin këmbëshpejtë e ka fituar skuadra e Onixit.

Onix është duke një klub shumë i organizuar dhe po përforcohet ndjeshëm për edicionin e ri në Ligën e Parë.

Llugiqi tanimë është prezantuar tek kjo skuadër ku ka marrë fanellën me numër 11. /Gazeta Olle/

Related posts

Nikollovski: “Ballkani i Hapur” ka disa pikëpyetje

D V

Biznesi kërkon revidim të masave

Z.H

Familjet nga Gostivari që mbetën pa banesa sociale, jetojnë në kushte johumane

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More