Agjencia Zhurnal.mk.

Agjencia Zhurnal / Urime Viti i Ri 2022!

Shkup, 1 janar – Gëzuar Vitin e Ri 2022, Qoftë një vit i mbarë për të gjithë ju!

 

Agjencia Zhurnal.mk, ju uron të gjithë lexuesve një vit të mbarë, me shëndet dhe shumë suksese. Me shpresë që viti që vjen do të jetë më i mirë dhe më i begatshëm.

Ju faleminderit për besimin.

Gëzuar Vitin e Ri!

Redaksia Zhurnal.mk

Related posts

Regjistrohen 483 raste të reja me Kovid-19, 532 të shëruar, 17 të vdekur

D V

Nuredini realizoi takim me kryetarët e rajonit planor Jugperëndimor dhe të Pellagonisë

D V

Taravari: Arritëm ta mposhtim një shtet të tërë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More