Agjencia Zhurnal.mk.

Afrim Gashi: U morëm vesh për ta rrëzuar Qeverinë LSDM-BDl (Video)

Shkup, 5 nëntor – Afrim Gashi: U morëm vesh për ta rrëzuar Qeverinë LSDM-BDI

 

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në rrjetin social facebok ka publikuar fotografi duke thënë se ata kanë shumicë të re parlamentare.

“E ardhja e re po vjen, koha e re dhe shpresa e re. Na presin sfida të fuqishme, jemi të vetëdijshëm dhe falënderues për përkrahjen dhe së bashku do të kemi sukses. Maqedonia do të ketë sukses. Kemi shumicë të re parlamentare”, ka shkruar Micksoki.

Afrim Gashi: U morëm vesh për ta rrëzuar Qeverinë LSDM-BDI

Afrim Gashi: U morëm vesh për ta rrëzuar Qeverinë LSDM-BDI

Posted by Tv Shenja on Friday, November 5, 2021

Related posts

Pendarovski në Mallmo u drejtua në Forumin ndërkombëtar për kujtimin e Holokaustit

D V

Rreth tridhjetë qytetarë tanë nga Afganistani arritën në Shkup (drejtpërdrejtë)

D V

Në Tetovë, në 81 vjetorin e lindjes së themeluesit të UT-së Fadil Sulejmanit u organizua turneu tradicional i shahut

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More