Agjencia Zhurnal.mk.

Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen- dalin pamjet nga festa e organizuar në Monaco

Këngëtarja dhe modelja shqiptare sot ka një ditë të veçantë në kalendarin e saj.

 

Bukuroshja e cila është me prejardhje nga Mali i Zi që pas martesës me hokeistin çek Jakub Kindl është zhvendosur për të jetuar në Michigan të Amerikës.

Sot ajo feston ditëlindjen e 35-të, meqë rast nuk munguan as fotot dhe videot e publikuara nga festa që organizoi me miqtë në Monte Carlo të Monakos.

Është Jehona motra e saj ajo që ka uruar modelen duke publikuar edhe pamja nga festa me miqtë.Video Player00:0000:13Video Player00:0000:15Video Player00:0000:04

Ndryshe, Afërdita dhe Jakub janë bërë prindër për herë të parë para pesë muajsh./Lajmi.net/

Related posts

U vra sepse refuzoi të martohej me kushëririn, historia e të Bukurës së Bagdadit që preku të gjithë

D V

Jehona Dreshaj shkëlqen në fustanin me gurë të çmuar

D V

Me dukje e kostum të veçantë, Melinda Ademi: E bukur për t’u parë, e vështirë për ta zënë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More