Agjencia Zhurnal.mk.

Afërdita Dreshaj duket atraktive me fustan të hapur deri tek pjesa intime

Afërdita shfaqet atraktive.

 

Modelja e njohur shqiptare e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë krahë bashkëshortit çek Jakub Kindl sot ka bërë një paraqitje ekstravagante, shkruan lajmi.net.

Derisa tregon se janë të ftuar në një mbrëmje glamuroze ajo nuk heziton të ndajë foto e video duke treguar se po shkëlqen veshur në fustan të kuq.

Ani pse fustani është i hapur deri tek pjesa intime Afërdita po duket shumë komod në të teksa pozon krahë bashkëshortit.

Ndërkohë nuk mungoi as kjo video me motrën e saj Jehonën e cila po duket mjaft bukur.

Rikujtojmë se para pak muajsh ajo dhe Jakub janë bërë prindër për herë të parë.

Related posts

Kylie Jenner bën postimin e parë në Instagram që nga tragjedia në koncertin Astroworld, thyen pauzën e rrjeteve sociale për t’i uruar Hailey Bieber ditëlindjen

D V

Bruno fotografohet me këngëtaren më të dashur kosovare

Z H

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More