Agjencia Zhurnal.mk.

Adriana Matoshi ulet në karrigen e Rrahman Jasharajt

Deputetja e Vetëvendosjes Adriana Matoshi, është ulur në anën e sindikalistëve teksa po ndodh përballja mes tyre dhe ministres Nagavci dhe ministrit Murati.

 

Kujtojmë se zoti Jasharaj po mungon në këtë mbledhje.

Periskopi ka provuar kontaktin me të, por deri tani, nuk kemi arritur që të kemi një bisedë me zotin Jasharaj lidhur me arsyet se pse nuk është sot në Komision.

Related posts

Pas aksidentit tragjik, ministri kroat Radman telefonon ministren Gërvalla

D V

Mbi 800 qytetarë të Deçanit dushohet se janë helmuar nga uji

N E

Engel: Izraeli kishte të drejtë që njohu Kosovën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More